01.12.2016/10:24

Tesco Polska: W tym roku Polacy kupią więcej prezentów pod choinkę

Święta nierozłącznie związane są z dużymi wydatkami. Zanim Polacy zasiądą do wigilijnego stołu i rozpakują prezenty zgromadzone pod choinką, czeka ich szał przedświątecznych zakupów. Mijający rok dla wielu okazał się bardziej dostatni niż poprzedni: jak się okazuje, ponad 30% Polaków zamierza wydać na świąteczne prezenty więcej niż w roku ubiegłym.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • alka 02.12.2016

  jak co roku wydatki świąteczne rosną, chcecie zbadać sytuacje wydatków świątecznych ? To kieruje na https://www.ferratum.pl/blog/2016/11/22/europejski-barometr-swiateczny-ferratum . Ankietę warto wypełnić, tym bardziej że ipad do wygrania ! jedne co trzeba to wykazać się kreatywnością. Może taki ipad będzie dobrym prezentem dla męża/żony/córki

 • Bee 01.12.2016

  Niebywale ciekawe badania. Proponuję by następnym razem fachowcy z Tesco zlecili jakieś firmie zbadanie czy woda jest mokra?, dlaczego zimą jest zimno? albo jak na imię ma św.Mikołaj?
  Są to kwestie istotne dręczace nasze społeczeństwo na drodze do dobrobytu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.