13.02.2020/10:59

Tesco się kurczy, a pracownicy domagają się podwyżek. Trwa spór zbiorowy

Związek NSZZ „Solidarność” działający przy Tesco domaga się podwyżek od pracodawcy. Sieć, która rakiem wycofuje się z Polski, nie zgodziła się na podniesienie pensji od niemal roku. Trwa spór zbiorowy między Tesco a pracownikami, którzy w sieci jeszcze pozostali. Przypomnijmy, że część pracowników Tesco została przejęta przez sieć Kaufland, która przejęła lokalizacje po brytyjskim detaliście i rozpoczęła własną działalność.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Mało ambitny leniuch 15.02.2020

    Personalna, powiedz ile musiał Twój jeden neuron w pustej głowie się napocić by wyrzygać takie stwierdzenie? Oceniasz ludzi nawet ich nie znając. Widać że spięcie w inkubatorze zostawiło jakiś ślad w Twojej rozchwianej psychice. Pomysl czasem kiedy następnym razem sięgniesz po swój smartfon po kieliszku i wypocisz coś takiego. Obrażasz całą masę ludzi, którzy ciężko pracują, a nie biorą zapomogi z mopsów, bezmózga amebo. Myślenie nie boli, ale a Twoim przypadku chyba tak.

  • Personalna 14.02.2020

    A kto w tym tesco jeszcze pracuje ? Chyba zlodzieje i leniuchy .... ? Wszyscy placa o min 30% wiecej . Pozdrawiam ambitnych z tesco !!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.