17.02.2017/01:08

Tesco wchodzi do Pakistanu w bardzo ciekawy sposób

Brytyjska sieć Tesco wchodzi ze swoją ofertą na pakistański rynek. Produkty marki własnej Tesco pojawią się w Pakistanie dzięki współpracy z firmą Alfa Supermarket.

Nadeem Hussain, przewodniczący Limestone Private zapowiedział, że jego firma planuje otworzyć w ciągu najbliższych trzech lat 50 sklepów Alpha Express, które będą oferować produkty pod marką własną Tesco w Karaczi, Lahore i Islamabadzie oraz całym Pakistanie.

Produkty pod markami Tesco Goodness, Tesco Finest i Tesco Everyday będą dostępne także na platformie e-commerce należącej do Alpha Supermarket.

Źródło: thenews.com.pk

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Beengood_bee 17.02.2017

    To jest godne podziwu z jaką niezłomnością menadżerowie z Tesco wynajdują nowe lokalizacje by fantastycznie inwestować kasę akcjonariuszy. Mimo dotychczasowych doświadczeń schemat ten sam; Inwestycja, ogłoszenie wielkiego sukcesu, wyjście po angielsku - "to nie my, to ta niedobra konkurencja" . Miejsca spektakularnych osiągnięć: Tajwan, USA, Japonia, Chiny, Korea Płd. Turcja.....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.