10.08.2017/13:28

Tiger usuwa profil w serwisie Instagram

Agencja kreatywna obsługująca markę Tiger Energy Drink w mediach społecznościowych podjęła w czwartek decyzję o usunięciu wszystkich wpisów umieszczonych na profilu brandu w serwisie Instagram. To kolejne następstwo kryzysu wizerunkowego Tigera związanego z opublikowaniem kontrowersyjnej grafiki nawiązującej do powstania warszawskiego.

Przypomnijmy, że jeszcze w środę z profilu Tigera na Instagramie zniknął tylko jeden wpis - ten, który był przyczyną całej afery. Na grafice, o której mowa, obok dłoni z wysuniętym środkowym palcem widniał napis "1 sierpnia. Dzień Pamięci. Chrzanić to, co było. Ważne to, co będzie!". Jednak w czwartek skasowane zostały również wszystkie inne wpisy z profilu.

- Usuwamy profil Tigera z Instagrama, ponieważ nie widzimy możliwości dalszej kontynuacji komunikacji w dotychczasowym formacie - poinformowała agencja J. Walter Thompson Group Poland w nowym poście. To aktualnie jedyny wpis widniejący aktualnie na instagramowym profilu Tiger Energy Drink.

Profil należącej do Maspeksu Wadowice marki wciąż obserwowany jest w serwisie Instagram przez ponad 7,5 tys. osób. Z kolei sama marka śledzi 240 osób.

Czytaj także:
Krzysztof Pawiński, prezes Maspeksu: Jestem zszokowany reklamą Tigera

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.