10.05.2020/11:25

To koniec trendów zero waste i eko w sklepach. Powodem pandemia

Czy można spotkać klienta z własnym pojemnikiem w dziale z wędlinami? Do niedawna to się zdarzało. Jednak krótka historia trendu marketowego została zatrzymana.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Karol 19.05.2020

  U nas do tej pory zakupy naszych klientów pakowane są w papierowe torby z taniegadżety.pl i nie zamierzamy z tego rezygnować. Ciągle domawiamy hurtowe ilości, bo wtedy wychodzi zdecydowanie taniej. Myślimy jeszcze nad wprowadzeniem bawełnianych toreb, ale na początku musimy zamówić kilka sztuk żeby przetestować ich jakość.

 • Ferrew 12.05.2020

  Przeprośmy sie z plastkiem i to natychmiast. Dzięki platstikowie epiedemi została zatrzymana a dalsza walka z jednorazowymi plastkiowymi opakowaniami, torbami czy rękawiczkami to zapraszanie Covid19!!!

 • Hipsterek 11.05.2020

  Co z tego, że pójdę z własną torbą na zakupy do lidla jak zapakuję do niech od cholery jednorazowego plastiku - jogurt, ser, kielbasa, lody, woda, cola, każde mięso, płyn do naczyń, szampon itp to wszystko jest pakowane indywidualnie w jednorazowe opakowanie z plastiku. Chodzenie do takiego sklepu ze szmacianą torbą nic nie zmieni chyba że lubimy sobie wmawiać, że ratujemy świat. Potrzebne są odgórne regulacje rządowe z realnym wpływem na ilość plastiku

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.