26.09.2016/10:12

Tołpa idzie na sprzedaż

Na rynku kosmetycznym pojawia się szansa na dużą transakcję. Jak podaje „Puls Biznesu”, na sprzedaż trafi wkrótce spółka będącą właścicielem marki Tołpa.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Ktośtam z branży 27.09.2016

    No piękna firma, ale relatywnie patrząc, że zakładała ją żona Johnson&Johnson z grubą kasą pod koniec lat 90-tych i całe lata 90-te, gdzie przebitka była niebywała - nawet 10.000% to i tak słabo jak dzisiaj obrót jest "tylko" 100mln. Nie jest to jakiś nadmierny wynik. Oczywiście jest to jakiś sukces, ale nie życiowy. Z taką kasą w tamtych latach można było rozwiną firmę kilka razy bardziej. Parę lat temu P. Piasecka-Johnson zmarła i teraz widać rodzina wbiła lage w ten biznes. Całe szczęście, że to ktoś przejmie, bo by zmarnowali tą firmę - z takim podejściem, a kosmetyki mają całkiem dobre - może nie wybitne, ale dobre. Szkoda by było....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.