26.09.2016/10:12

Tołpa idzie na sprzedaż

Na rynku kosmetycznym pojawia się szansa na dużą transakcję. Jak podaje „Puls Biznesu”, na sprzedaż trafi wkrótce spółka będącą właścicielem marki Tołpa.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Ktośtam z branży 27.09.2016

    No piękna firma, ale relatywnie patrząc, że zakładała ją żona Johnson&Johnson z grubą kasą pod koniec lat 90-tych i całe lata 90-te, gdzie przebitka była niebywała - nawet 10.000% to i tak słabo jak dzisiaj obrót jest "tylko" 100mln. Nie jest to jakiś nadmierny wynik. Oczywiście jest to jakiś sukces, ale nie życiowy. Z taką kasą w tamtych latach można było rozwiną firmę kilka razy bardziej. Parę lat temu P. Piasecka-Johnson zmarła i teraz widać rodzina wbiła lage w ten biznes. Całe szczęście, że to ktoś przejmie, bo by zmarnowali tą firmę - z takim podejściem, a kosmetyki mają całkiem dobre - może nie wybitne, ale dobre. Szkoda by było....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.