10.12.2020/11:51

Tomasz Syller, Wasz Sklep Spar: Intensywnie pracujemy nad konwersją sklepów Piotr i Paweł pod markę Spar

 – Sfinalizowaliśmy już ponad 70 proc. tego procesu. Aktywnie zwiększamy także zasięg naszej sieci, która osiągnęła liczbę 225 placówek. Jesteśmy w trakcie rozmów z kolejnymi partnerami detalicznymi, których zachęcamy, aby do nas do dołączyli – powiedział portalowi wiadomościhandlowe.pl Tomasz Syller, dyrektor zarządzający i członek zarządu Wasz Sklep Spar.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Już nie kupuję w PiP/Spar 13.12.2020

  Możemy sobie dyskutować do woli ale już w poniższych kometarzach zostało wspomniane. Spar to biedniejszy Piotr i Paweł, tam gdzie nadal były szanse na zamożnego klienta ale z wyborem obciętym o 75% wiec ten klient idzie do Carrefour. Znów popełniany jest błąd wielu sieci ogólnokrajowych, w tym PiP czyli sklep z „pipidówy” ustala asortyment w Blue City w Warszawie. Kilka działów, które były flagowymi w byłym już PiP po prostu leży, alkohole to chyba obraz porażki do kwadratu : wybór wina - dno, wybór mocnego alkoholu -dno, kto to ustawia ? Zgadza się, ceny tam zawsze były wyższe niż u konkurencji ale top 50 prawie zawsze były w promocji, jedna akcja się kończyła, zaczynała kolejna. Co jest teraz ??? 1/4 tego co było a ceny niestety bardzo nieatrakcyjne. Co się dzieje w słodyczach ? W nabiale ?

 • Kurchan 11.12.2020

  W Blue city jAk było brudno , to dalej brudno . Jak wyboru nie było , tak dalej nie ma . Lipa generalnie . Chyba tylko panie sobie za lada smacznie zajadają kabanosiki i inne rarytasy ;)

 • Do_dostawcy 10.12.2020

  Cytat Pana Syllera z przed ponad roku „We always pay on time, not some time”

 • Fakty 10.12.2020

  Zaległości są bo biznes kosztuje inwestora 110mln dokładki za ostatni rok obrotowy i pewnie pod 300mln od początku.Pan Tomasz robi PR i tyle.Rentowny ten biznes nie będzie jeszcze długo a inwestycja nigdy się nie zwróci bo Spar w PL niczego nie zbuduje, klient do tych sklepów wchodzi tylko przy okazji.Uprawomocnienie sanacji w lesie bo trzeba by było wypłacić kilkadziesiąt milionów wierzyciela

 • Dostawca 10.12.2020

  Skoro jest tak dobrze to dlaczego sa takie zaległości w płatnościach panie Tomaszu.????

 • Kto w to wierzy? 10.12.2020

  Rynek obchodzi się z wami brutalnie i opowiadanie tu o perspektywach niczego nie zmieni.
  500mln obrotu na ponad 200 sklepach to żart z handlu.PiP na 130 robił 2.5mld...Wy nie osiąganie tego nawet w 50% na placówkach po zmianie logo na Spar.Przykład szumnego otwarcia Blue City po roku waszej pracy obroty takie same i około 60% niższe niż za czasów upadającego PIP w 2017r

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.