20.11.2021/09:08

TOP 10 tygodnia: Carrefour, Lidl, InPost, Spar, Biedronka, Żabka, Narodowy Holding Spożywczy

Mijający tydzień w handlu to informacja o otwarciu pierwszego sklepu sieci Żabka na stacji paliw, a także nowym szyldzie należącym do Spara – TOPS Liquor, który pojawił się w Polsce. Swoje wyniki pokazał też InPost, a Poczta Polska poinformowała, że ustawi 2 tys. własnych automatów paczkowych. Podpisano też list intencyjny w sprawie stworzenia Narodowego Holdingu Spożywczego.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Realista 20.11.2021

    Spar I działania naprawcze? Popełnili błąd strategiczny outując Basia, zamiast pomóc, a po 2 latach mają połowę obrotu Spar sprzed wymuszonego przejęcia... Sami są sobie winni. Nic z tego dobrego nie będzie. A zagrywki jak tops nic nie zmieniać, bo po czymś takim właściciele sklepów nie zaufają.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.