18.12.2021/09:32

TOP 10 wiadomości tygodnia: Eurocash, SPAR, Dino, Bolt Market, Biedronka, Aldi, Duży Ben, inflacja

Końcówka roku to zawsze intensywny okres w branży handlowej i tym razem jest podobnie. Jednak konia z rzędem temu, kto spodziewał się, że dojdzie do zmiany na stanowisku prezesa Eurocashu, zapowiedzianej w tym tygodniu. Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w ostatnich dniach.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Paweł 31.12.2021

  Do tego w rejony gdzie dotąd Dino nie miało większej konkurencji wkracza coraz mocniej biedronka. Z 40 otwarć w grudniu około 30 sklepów to Male miejscowości.

 • Będzie Bomi 18.12.2021

  Dino zacznie się teraz miotać. Nie przyjęli modelu franczyzowego, więc trudno się odciąć od nierentownych punktów. Ciąć kosztów nie mają gdzie zrobić, bo to wszystko jest obcięte od startu na max. Koszyk konsumentów na święta, ze względu na inne wydatki będzie mocno ograniczony. Nie rozumiem, też dlaczego oni mają takie parcie na otwieranie nowych punktów. Większość firm wstrzymuje inwestycje.
  Konsumenci Dino zwłaszcza Ci na wioskach, będą mocno zaciskać pasa. Kiepsko to wygląda dla Dino.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także