11.12.2021/09:26

TOP10 informacji tygodnia: embargo na polską żywność, obostrzenia covidowe oraz Carrefour, Stokrotka, Odido, Frisco, ABC

W tym tygodniu dużo zapowiedzi zmian w prawie i obostrzeń, które bezpośrednio dotyczą branży handlowej i spożywczej. Białoruś wprowadza embargo m.in. na polską żywność, w Polsce zapowiedziano kolejne obostrzenia covidowe, Niemcy chcą rozróżnić szczepionych i nieszczepionych klientów sklepów dzięki opaskom na ręce, a UE ma zamiar przykręcić śrubę firmom świadczącym usługi quick commerce. Ponadto w ubiegłym tygodniu poznaliśmy bliżej nowe koncepty handlowe ABC i Odido.

 

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.