16.08.2018/11:42

TOP5 technologii dla handlu – jak będzie wyglądał sklep w 2025 r.

Nowe technologie, w tym rozwiązania digital signage, zmienią sklepy i sposób robienia zakupów o 180 stopni. Kasy i stojący za nimi sprzedawcy czy papierowe etykiety znikną. Zastąpią je samoobsługowe kioski i elektroniczne ceny. Będziemy mogli też zapomnieć o kolejkach do przymierzalni, ponieważ większość ubrań będzie można mierzyć w wirtualnym lustrze. Firma M4B przygotowała zestawienie TOP5 technologii sklepowych, z których już korzystają lub niedługo będą korzystać klienci.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Kinga 05.11.2019

    Z jednej strony przypominają się sceny jak z filmu "Podróż do przyszłości", ale z drugiej jestem w stanie uwierzyć w te przepowiednie. Tym bardziej, że obserwuje ostatnie zmiany w handlu (min. dzięki ax-dynamics, który mocno zainspirował mnie do tego tematu :D) i jestem w szoku jak szybko i sprawnie się to rozwija. Z wymienionych elementów chyba najbardziej ciekawi i fascynuje mnie wirtualna przebieralnia i to jak bardzo wpłynie na sprzedaż. W końcu takie rozwiązanie nie tylko usprawni nasze zakupy, ale także pozwoli przymierzyć więcej i szybciej. Strzeżcie się portfele :D

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.