07.11.2018/12:49

W 2019 r. powstanie 5 parków handlowych sieci Multibox

Rozpoczęły się prace ziemne pod budowę kolejnego obiektu jednej z największych sieci parków handlowych w Polsce – funkcjonujących pod wspólną nazwą Multibox. Obiekt zostanie otwarty jesienią 2019 roku.

Park Handlowy Multibox w Płońsku posiada najlepszą lokalizację handlową w mieście – blisko centrum, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych oraz w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych. Obiekt powstaje bezpośrednio obok marketu Kaufland i restauracji Mc Donald’s, przyciągających klientów z całego regionu. Kompleks o powierzchni najmu ok. 5 tys. mkw. zaoferuje dziewięć lokali handlowych, z ofertą dopasowaną do potrzeb mieszkańców.

–  Do będących już w trakcie budowy parków handlowych Multibox w Głogowie oraz w Warszawie-Wilanów dołączył kolejny – w Płońsku. Ponadto, w 2019 planowane jest jeszcze otwarcie parków handlowych Multibox w Trzciance oraz w Szamotułach – mówi Maciej Celmer, wiceprezes Mallson Polska – firmy odpowiedzialnej za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektów sieci Multibox.

Park Handlowy Multibox Płońsk, będzie kolejnym projektem należącym do sieci Multibox. Działają już obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Dęblinie oraz dwa obiekty w Ostrowie Wielkopolskim. W ciągu najbliższych 2 lat firma zamierza powiększyć sieć o kolejne nowe lokalizacje – oprócz wspomnianych powyżej obiektów – przygotowywane są również projekty m.in. Ełku oraz w Dęblinie (rozbudowa).

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą usługi doradztwa na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 90 otwartych oraz realizowanych projektów obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 700 tys. mkw. Obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.