29.07.2020/16:38

W czwartek sieć Lidl powiększy się o cztery placówki, trzy w nowych lokalizacjach

Firma Lidl Polska zapowiedziała na czwartek 30 lipca uruchomienie czterech placówek. Zlokalizowane są w Toruniu, Częstochowie, Lesku i Braniewie.

Dyskonty w Toruniu i Częstochowie to siódme placówki sieci w tych miejscowościach. W Lesku będzie to pierwszy Lidl. Natomiast w Braniewie obiekt zostanie ponownie uruchomiony po modernizacji. Wszystkie placówki mają po ok. 1100 mkw powierzchni sali sprzedaży, większy jest tylko obiekt w Toruniu – o niespełna 1300 mkw powierzchni.

– Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom czterech miejscowości szeroką ofertę naszych produktów w nowoczesnych warunkach przystosowanych do ich potrzeb. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus, pomagającą w zarządzaniu domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay – przypomina Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications, Lidl Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także