05.07.2018/11:38

W grze o Piotra i Pawła pozostały już tylko sieci obecne w Polsce [TYLKO U NAS]

Do końca lipca potrwa proces wyłonienia inwestora, który przejmie Piotra i Pawła. Jak zdradza w rozmowie z wiadomoscihandlowe.pl Robert Krzak, wiceprezes firmy, w grze o spółkę pozostały już tylko sieci  handlowe obecne w Polsce.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Janus 27.07.2018

  a może by tak wrócić do podstaw ? zwolnić tych wszystkich filozofów, PR'owców i pomyśleć jak zadowolić klienta i przede wszystkim załogę na sklepach....."biurowiec" sam się nie wyżywi...

 • Kowal 05.07.2018

  Również słyszałem że biedronka się wycofała. Zastanawia mnie to że stery przejął były dyrektor z Tesco. Może właśnie to Tesco przejmie ten bałagan? W sumie czy Tesco czy Piotr i Paweł taki sam syf.

 • Waldek 05.07.2018

  Spar Group odpadło, czyli z przejęcia Baćpol również nici... Pan Leszek od pół roku opowiada wszystkim o sprzedaży, ściąga ludzi na rozmowy z drugiej połowy świata, a po cichu gra na upadłość. Współczucia dla pracowników i dla dostawców.

 • T.Marr 05.07.2018

  Ptaszki w firmie handlującej importowanym nabiałem ćwierkają, że JMD odpadło w staraniach...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.