03.08.2021/13:58

W Jysk usługa zamów i odbierz w sklepie już w 30 minut

Sieć Jysk skróciła czas realizacji zamówienia składanego online do odbioru w wybranym sklepie. Klient, który zdecyduje się na wypełnienie koszyka zakupowego online, będzie mógł odebrać zamówienie i opłacić w sklepie już po 30 minutach.

W sklepach Jysk, poprzez system Zamów i Odbierz (Click&Collect) klienci mają możliwość zakupów w wygodny i niezależny czasowo sposób. Załoga sklepu skompletuje zamówienie, przygotuje do odbioru przy stanowisku kasowym i poinformuje klienta w ciągu 30 minut o możliwości odbioru produktów. To klient zadecyduje kiedy chce odebrać produkty: czy od razu po 30 minutach, czy w innym dogodnym terminie. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że zamówienie można odebrać w godzinach otwarcia sklepu, najpóźniej dzień po utworzeniu rezerwacji.

- Trend robienia zakupów w sieci jest trendem wzrostowym z wielu różnych powodów. Chcemy oszczędzić czas, mieć pewność, że wszystkie interesujące nas produkty będą dostępne w sklepie stacjonarnym, czy w dobie dzisiejszej pandemicznej rzeczywistości chcemy unikać skupisk ludzi. Jednak często ogranicza nas konieczność długiego oczekiwania na kuriera. Click & Collect jest najprostszym sposobem, aby skrócić czas przebywania w sklepie oraz skrócić czas ewentualnej dostawy – mówi Sylwia Filimon, dyrektor ds. komunikacji Jysk Polska.

W przypadku usługi Clisk&Collect klient płaci przy odbiorze. Co ma jeszcze dodatkowy atut, ponieważ widząc zamówione produkty w sklepie stacjonarnym, klient ma możliwość wymiany produktu lub rezygnacji z zakupu, przed opłaceniem zamówienia.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także