31.03.2017/11:59

W kategorii energetyków zmieniła się polityka cenowa

Kamil Gębski, senior brand manager marki Tiger, której właścicielem jest Maspex Wadowice, wyjaśnia powody dla których rynek napojów energetycznych obecnie szybko rośnie. Menedżer informuje też, że stanowczo najszybciej rośnie sprzedaż nowości.

- Stanowczo najszybciej rosną nowe warianty produktów, zresztą cały rynek energetyków rośnie. Wiąże się to z nowym podejściem do polityki cenowej w całej kategorii. Dzięki temu więcej młodych ludzi stać na zakup. Ale stanowczo najszybciej, w tempie nawet 100% rocznie, rośnie sprzedaż nowości - smakowych, funkcjonalnych - które są, można powiedzieć, atrakcją na półce - przekonuje Kamil Gębski, zarządzający marką Tiger w wadowickim Maspexie.

- Ceny się obniżają, niedawno średnia cena energetyka wynosiła ok. 2,50 zł, dziś to już jest 2 zł. Za tym trendem podążają wszyscy, także producenci marek premium - dodaje menedżer.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.