06.05.2018/14:03

W Łomiankach rusza pierwszy lokal Pizza Hut Express

We wtorek 8 maja w podwarszawskich Łomiankach ruszy pierwsza w tym mieście restauracja Pizza Hut Express.

Nowa restauracja mieści się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki, przy ul. Brukowej 25. W dniu otwarcia na gości będą czekały atrakcyjne niespodzianki, m.in. darmowa pizza dla pierwszych 500 osób oraz powitalny tort.

Koncept Pizza Hut Express został zaprojektowany z myślą o niewielkich lokalach. Odpowiada na potrzeby klientów, realizując pomysł na świeżą i podaną w ciągu 5 minut pizzę z pieca.

W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby prawie 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 roku AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest mocno inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.