21.06.2018/15:37

W Piotrze i Pawle klienci wypożyczą... powerbank

Piotr i Paweł umożliwia klientom niektórych swoich sklepów wypożyczenie i skorzystanie z powerbanka - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Sieć jest jednym z pierwszych podmiotów działających na polskim rynku handlu FMCG, który zdecydował się na udostępnienie takiej usługi.

Możliwość ładowania urządzeń mobilnych i wypożyczania powerbanków niewątpliwie staje się w ostatnich latach coraz bardziej popularna w Polsce. Na wdrożenie takich udogodnień dla klientów decydują się jednak głównie centra handlowe - szczególnie te najnowocześniejsze, które dopiero powstają (ale nie tylko).

Udostępnienie klientom możliwości korzystania z powerbanków przez sieć sklepów spożywczych to natomiast novum na polskim rynku. Sieć Piotr i Paweł testuje takie rozwiązanie we współpracy z Borrow.pl, która wdrożyła podobne rozwiązania m.in. na stadionie Legii Warszawa, w kawiarniach Etno Cafe, czy hotelach Best Western.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.