20.12.2016/14:22

W Sandomierzu otwarto trzecią drogerię Natura

15 grudnia otwarta została kolejna drogeria Natura w Sandomierzu. Nowy lokal usytuowany jest na parterze Galerii Królewskiej przy ul. Armii Krajowej 10, która również tego dnia zainaugurowała swoją działalność.

Nowa Natura w Sandomierzu to już kolejna drogeria, która funkcjonować będzie w sąsiedztwie DOZ Apteki Dbam o Zdrowie. - Biznesowy koncept współdziałania apteki i drogerii  wpisuje się w ogólnoświatowe trendy health&beauty, które polegają na łączeniu tych dwóch rodzajów działalności tak, aby w większym stopniu spełniać potrzeby nowoczesnych konsumentów i oferować w jednym miejscu szerszy  i komplementarny asortyment - podaje spółka w komunikacie.

Natura otworzyła w tym roku szereg nowych lokalizacji na terenie całej Polski. Obecnie sieć liczy 283 drogerie stacjonarne oraz drogerię internetową drogerienatura.pl. W 2017 roku spółka planuje dalszy intensywny rozwój, a także rewitalizację istniejących drogerii pod kątem dopasowania ich do nowej identyfikacji wizualnej i nowoczesnej aranżacji wnętrz sklepów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.