19.08.2016/16:09

W Żorach ruszy nowoczesny sklep Media-Markt

Na jesieni tego roku w Żorach, przy Al. Zjednoczonej Europy 39, otwarty zostanie sklep ze sprzętem elektronicznym Media-Markt. Nowa placówka niemieckiej sieci - pierwsza w Żorach - zlokalizowana będzie w sąsiedztwie Fabryki Formy i Parku Handlowego Żory.

Na powierzchni 1,2 tys. mkw klienci znajdą różnorodne produkty z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. W markecie będzie można kupić m.in telewizory, urządzenia audio-video, sprzęt AGD oraz urządzenia i rozwiązania mobilne. Oprócz tego klienci na półkach Media-Markt znajdą sprzęt fotograficzny, gry komputerowe i filmy.

W żorskiej placówce zatrudnienie znajdzie 20 pracowników.

Market w Żorach będzie czwartym sklepem, po Tczewie, Tarnobrzegu oraz Puławach, otwartym w 2016 r. oraz 58 lokalizacją sieci w Polsce. Media-Markt obecne jest na ten moment w 47 miastach naszego kraju. Obecna strategia rozwoju sieci przewiduje otwieranie nowych sklepów w mniejszych miastach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.