01.03.2020/09:16

Walmart idzie w ślady Amazona i pracuje nad programem Walmart+

Amerykańska sieć szykuje odpowiedź na rozwiązanie Amazon Prime i przygotowuje się do uruchomienia własnego serwisu subskrybcyjnego Walmart+ Program będzie odświeżoną wersją istniejącej usługi Walmart Delivery Unlimited

Jak donosi businessinsider.com.pl, podobnie jak Amazon Prime, nowa usługa zaoferuje swoim członkom dodatkowe przywileje, w tym zniżki na leki na receptę i gaz zakupiony za pośrednictwem Walmarta. Członkowie Walmart+ będą również mogli zrobić zakupy bez konieczności przejścia do kasy. Skorzystają z technologii Scan & Go. Oprócz tego Walmart+ najprawdopodobniej wprowadzi też nową funkcję, która umożliwia członkom programu składanie zamówień przez SMS, choć nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Jak podkreśla portal, nowy program Walmart+ wygląda nieco podobnie do obecnej usługi Delivery Unlimited sprzedawcy. Klienci otrzymują nieograniczone dostawy produktów spożywczych tego samego dnia, płacąc za to niecałe 100 dolarów rocznie. Program jest obecnie dostępny w około 1600 lokalizacjach Walmart w całych Stanach Zjednoczonych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.