15.10.2020/17:51

Rząd wprowadza limit 5 klientów na kasę w sklepach w strefie czerwonej!

Wraca limit osób przebywających w sklepie – maksymalnie do pięciu klientów na jedną kasę - a także inne obostrzenia. Premier i minister zdrowia ogłosili w czwartek podczas konferencji prasowej ustalenia podjęte podczas Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Większość z nich, w tym limit klientów w placówkach handlowych, zacznie obowiązywać już w sobotę 17 października.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Dana sprzedawca!!! 25.10.2020

    Widzę że wszystkim odpowiada robienie o każdej porze zakupy!!! Nie może polazić po knajpach, pochaodze po sklepie!!! A co tam!!! My jesteśmy nic nie warci!!! Będę robić żeby zadowolić niewdzięczną bandę desperatów którzy nie wiedzą co to rodzina i co z nimi robić! SKANDAL!!!! Ludzie opamiętajcie się!?!?;!

  • Dana sprzedawca!!! 24.10.2020

    A co z ludźmi którzy spędzają w pracy 24h(prawie) mamy najwięcej czasu spędzonego z ludźmi i nie wszyscy mają maski!!!! Ale my jesteśmy przez rząd oblewanie wrzątkiem... A też mamy rodziny!!! Ja muszę zapieprzac a inni mogą się opieprzac!!! To nie feerrrrrrr!!!! Ja też jestem w strefie wysokiego ryzyka!!! Pomyślnie o tym że sprzedawca nie jest gorszy od innych... A więc odwrotnie!!! Dzięki nam macie wszystko!!! Tylko dlaczego jestem ja i moja rodzina karana???!!! 🤬👺😱🤯😷😰

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także