13.02.2018/10:52

Wielkopolskie Livio ma już ponad 500 placówek

W styczniu do poznańskiego oddziału sieci Livio dołączyło 13 nowych placówek, w tym kolejne trzy w województwie lubuskim. Tym samym poznański oddział przekracza granice województwa wielkopolskiego. Na koniec stycznia w tym regionie pod szyldem Livio działało już 506 sklepów.

Polska Sieć Handlowa Livio S.A., należąca do Grupy Kapitałowej Specjał, jest operatorem ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych działających, w formule franczyzowej pod marką Livio. Obecnie zrzesza ponad 2300 placówek. Poznański oddział sieci powiększył się w styczniu o 13 placówek, wśród których są pierwsze sklepy z województwa lubuskiego.

PSH Livio to rozpoznawalna marka, w pełni oparta na polskim kapitale. Franczyzodawca oferuje systematyczne akcje marketingowe. Regularne promocje gazetkowe czy plakatowe pomagają właścicielom sklepów generować wzrost przychodów i przyciągają nowych klientów. Kupcy mogą też skorzystać z pomocy operatora w zakresie remodelingu sklepów i wdrażania zwiększających sprzedaż planogramów. Mają też stały dostęp do szkoleń e-learningowych i możliwości rozwoju.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.