21.05.2020/23:48

Właściciel Biedronki otwarty na akwizycje wynikające z koronakryzysu

Pedro Soares Santos, CEO spółki Jeronimo Martins podkreślił w rozmowie z agencją Reuters, że pomimo zawieszenia planu inwestycyjnego na 2020 r., którego wartość opiewała na 750 mln euro firma ma nadal solidną pozycję aby wykorzystać wszystkie szanse jakie mogą wynikać z koronakryzysu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • sławomir 29.05.2020

  To że taka sieć żeruje na Polsce to jest skandal!

 • Bakbar 22.05.2020

  Biedny nie jest... Wystarczy sprawdzić za ile kupił sobie w Portugalia rybki w akwarium. Tzn oceanarium... 114 mln euro... a w biedronkach kobiety za prawie minimalna przewalaja setki palet, a dostawcy głównie krajowi obierani do kości bo takiego Unilewera z którym mają wspólne interesy tj Spółka Unilever&JMD przecież dokarmiają... A innym wydaje się że skoro Unilever tak im dogadza to my też powinniśmy bo taki jest rynek.

 • D. 22.05.2020

  Matko i córko... Pan biedny nie jest. A przez tę fryzurę na nocnik wygląda jak wioskowy upośledzony dzieciak :( Fryzjer potrzebny od zaraz, niech się nie obawia koronawirusa

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.