23.10.2020/21:05

Szymon Adamczuk, CEO North Food: Rząd zamyka nasze restauracje dając nam na to zaledwie kilka godzin. To szaleństwo!

Sieć restauracji North Fish zamyka swoje lokale. Wyjątkiem jest dark kitchen w Warszawie. To jedna z wielu restauracji, którą dotkną nowe regulacje dotyczące obostrzeń. Szymon Adamczuk, CEO North Food, która zarządza siecią wskazuje, że sposób w jaki rząd informuje branżę o nowych regulacjach jest skandaliczny i nie pozwala firmom w odpowiedni sposób przygotowac się na zmiany.

„Niecałe 5 miesięcy po restarcie, podczas których zmagaliśmy się z wieloma wyzwaniami, ciężko walcząc o szybkie ożywienie biznesu, dziś nasz rząd postanowił zamknąć wszystkie restauracje ponownie, dając nam zaledwie kilka godzin na zamknięcie biznesu, bez konkretnego planu wsparcia dla branży. To prawdziwe szaleństwo” – napisał na portalu Linkedin Szymon Adamczuk, CEO North Food.

"Od jutra wszystkie nasze restauracje sieci będą zamknięte, z wyjątkiem dark kitchen i w Warszawie, na jak długo niestety nikt nie wie." - dodał Adamczuk.

Przypomnijmy, że dziś zamknięcie lokali i uruchomienie dostaw do domów ogłosiła także grupa AmRest, która stwierdziła, że domowe dostawy nie zapewnią jej przetrwania w czasie lockdownu i domaga się wsparcia rządu dla całej branży.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • kolo 26.10.2020

    a co z dostawcami tych wszystkich zamkniętych knajp... oni sobie sami muszą poradzić?

  • Nick 24.10.2020

    Szanowny Panie Reaktorze,
    sieć AmRest w żadnym z komunikatów nie stwierdziła dokładnie, że cyt. " domowe dostawy nie zapewnią jej przetrwania" a podała cyt. " sprzedaż w ograniczonym zakresie (dostawy do domu i na wynos) nie jest w stanie całkowicie zrekompensować zamknięcia działalności na miejscu".
    Sugeruję usunięcie tak niepoprawnej informacji.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także