11.05.2023/12:27

Włodzimierz Wlaźlak, prezes Lidl Polska, gościem specjalnym kongresu Retail Trends 2023

Swoją obecność na kongresie Retail Trends 2023 zapowiedział szef Lidl Polska Włodzimierz Wlaźlak. Wydarzenie odbędzie się już 25 maja w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim. Nie czekaj, Ty również możesz się zarejestrować i wziąć udział w kongresie.

Prezes Lidla zasiądzie w debacie otwierającej wydarzenie pt. New order! Budowanie wartości dla klienta w czasach kryzysu. Uczestnicy debaty porozmawiają m.in. o tym, jak obecnie firmy detaliczne tworzą wartość dla konsumenta.

Przedstawiciele poszczególnych sieci opowiedzą, w jaki sposób budują swoje strategie w czasach niepokoju oraz czy w obecnych czasach da się w ogóle budować lojalność i zaangażowanie konsumenta.

Nie zabraknie też wątków technologicznych i ich wsparcia w budowaniu wartości i lojalności konsumenckiej.

W debacie udział wezmą:
Marek Sypek, prezes zarządu, Stock Polska
Krzysztof Andrzejewski, szef rady nadzorczej sieci Studenac
Tareck Ouaibi, CEO Carrefour Polska
Paweł Surówka, CEO Grupy Eurocash
Włodzimierz Wlaźlak, prezes Lidl Polska 
Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych, Żabka Polska
Michał Gójski, partner PwC Polska
• przedstawiciel NielsenIQ

Włodzimierz Wlaźlak prezesem Lidl Polska jest od marca 2020 roku. Z firmą związany był wcześniej przez 17 lat, a praktykę zdobywał w obszarach sprzedaży i ekspansji. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz Justus-Liebig-Universität w Gießen.

Kongres Retail Trends 2023, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, odbędzie się 25 maja 2023 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy.

Więcej informacji (w tym pełny program wydarzenia): www.retailtrends.pl

>> Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na kongres Retail Trends 2023 <<

Partnerzy kongresu Retail Trends 2023 (fot. własne)

 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 12.05.2023

    To się świetnie składa bo akurat wypłynęła afera ze skażonym mięsem drobiowym w Lidlu w Niemczech. Może coś na ten temat? A może jakieś badania w Polsce?

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także