04.02.2022/09:32

Z kartą lunchową Edenred do Netto

Netto rozpoczyna współpracę z firmą Edenred, która oferuje rozwiązania z zakresu benefitów pracowniczych w postaci kart przedpłaconych, w tym kart lunchowych. Płatności nimi już od 1 lutego są honorowane we wszystkich sklepach sieci w Polsce – aktualnie jest ich już ponad 600 i co tydzień przybywa kolejnych. Tym samym użytkownicy kart Edenred zyskują łatwy dostęp do punktów, w których mogą zrealizować przyznane im świadczenia.

Liczba kart lunchowych stale rośnie. Z badań przeprowadzonych we wrześniu 2021 r. przez Edenred wynika, że dofinansowanie jedzenia, uznawane jest za najbardziej pożądany benefit pracowniczy w Polsce.  Dla ich użytkowników istotna jest sieć miejsc, w których można z nich skorzystać. Dlatego już od 1 lutego kartami lunchowymi Edenred można płacić również w sklepach Netto, które w ramach nawiązanej z Edenred współpracy, będzie honorować je we wszystkich swoich sklepach w Polsce. 

W ciągu ostatnich 12 miesięcy zwiększyliśmy liczbę naszych placówek z 400 do 600, pojawiając się w wielu nowych lokalizacjach, a tym samym umożliwiając klientom łatwiejszy dostęp do oferty Netto. Plany na najbliższe miesiące zakładają dalszy intensywny rozwój naszej sieci. To dobra wiadomość dla użytkowników kart lunchowych Edenred. Jesteśmy przekonani, że dostępność naszych sklepów, a także dobrze skrojona oferta produktowa będą dla nich atrakcyjne. – komentuje Patrycja Kamińska, PR Manager Netto.

Edenred specjalizuje się w dostarczaniu usług jako FinTech pracowniczy w Polsce. Firma działa łącznie w 46 krajach i obsługuje 2,5 miliarda transakcji na świecie. Działa w myśl filozofii sustainable growth, a więc karty lunchowe Edenred są wytwarzane w 85 proc. z plastiku pochodzącego z recyklingu, a dodatkowo są także dostępne w wersji całkowicie wirtualnej. 

Cieszymy się, że od 1 lutego do grona naszych partnerów dołącza Netto. To ważne dla intensyfikacji naszych usług w Polsce.  Jesteśmy przekonani, że dynamicznie rozwijająca się sieć duńskich dyskontów ze swoją bogatą ofertą, świeżych i atrakcyjnych produktów pozwoli cieszyć się użytkownikom kart lunchowych Edenred wygodą oraz możliwością wyboru zdrowych posiłków – tłumaczy Paweł Kotusiewicz, Merchant and Partnership Manger Ederned Polska.

W ramach współpracy między firmami, użytkownicy kart Edenred będą mogli skorzystać z całego asortymentu dostępnego w sklepach. Jako propozycja lunchowa idealnie sprawdzi się m.in linia To Go składająca się z produktów w wygodnych i poręcznych opakowaniach. Netto oferuje także dania gotowe, produkty Z Zieleniaka, z Półki zdrowia, gdzie znajdują się produkty BIO oraz z Piekarni. Łącznie Netto oferuje klientom bogatą ofertę ponad 3000 produktów cechujących się dobrą jakością w przystępnych cenach.  

Dodaj komentarz

8 komentarzy

 • Marzena 08.02.2023

  Moja również nie działa,w Starogardzie Gdańskim i w Czersku.

 • piotr 25.11.2022

  moja nie działa :-(

 • Ewa 31.10.2022

  Dlaczego nie można zapłacić kartą lunchową w Netto bezpośrednio w sklepie ?

 • Kasia 16.09.2022

  A ja zapłaciłam i potwierdzam ze działa i w netto i w biedronce i w lidlu ;D

 • Kasia 16.09.2022

  A ja zapłaciłam i potwierdzam ze działa i w netto i w biedronce i w lidlu ;D

 • Pemo 09.08.2022

  Nie zaplacisz w NETTO, PRÓBOWAŁEM I NIC!!

 • Pemo 09.08.2022

  Nie zaplacisz w NETTO, BZDURA PRÓBOWAŁEM I NIC!!

 • Pemo 09.08.2022

  Nie zaplacisz w NETTO, BZDURA PRÓBOWAŁEM I NIC!!

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także