25.10.2018/11:40

Za oknem deszcz, a w Auchan już świąteczne choinki

W supermarkecie Auchan w centrum handlowym Korona od wtorku, 23 października, można już kupić sztuczne choinki i inne bożonarodzeniowe akcesoria – podaje serwis tuwroclaw.com.

Z roku na rok Święta Bożego Narodzenia rozpoczynają się w polskich sklepach coraz wcześniej. Ta tendencja dociera u nas z innych krajów, a eksperci od handlu twierdzą, że wczesne wejście do sprzedaży oferty świątecznej cenią sobie również konsumenci, którzy dzięki temu mogą przygotować się do grudniowej celebracji w ramach dwóch lub trzech wypłat miesięcznych.

Dostrzegając te trendy Auchan wprowadził świąteczną ofertę, wystawiając całe rzędy sztucznych choinek i akcesoriów. Zaskoczył tym swoich wiernych klientów, którzy dopiero przygotowują się do świąt obchodzonych 1 i 2 listopada.

To nie jedyna sieć handlowa, która zawczasu przygotował ofertę świąteczną. Jak czytamy w tuwroclaw.com, na przełomie września i października w Lidlu i Aldi pojawiły się czekoladowe Mikołaje i inne mikołajkowe łakocie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.