12.12.2017/13:02

Żabka do końca roku sfinalizuje remodeling swoich sklepów w Bydgoszczy

Sieć Żabka ma już w Bydgoszczy 70 placówek. Najnowszy sklep ma nowy logotyp i wystrój, a asortyment został poszerzony. W nowym formacie znacznie szersza jest oferta dań gotowych i food-to-go, są kąciki gastronomiczne i poszerzony pakiet usług dodatkowych – relacjonuje Gazeta Pomorska.

W zmodernizowanej według nowego formatu placówce Żabki w Bydgoszczy można zrobić zakupy uzupełniające, wypłacić gotówkę czy zapłacić rachunki, skorzystać w bezpłatnego wi-fi oraz zjeść „na szybko” ciepły posiłek. Odświeżono i unowocześniono wystrój wnętrza i opatrzono sklep nowym, minimalistycznym logo. Jak dowiedziała się Gazeta Pomorska, do końca roku tak mają wyglądać wszystkie Żabki w Bydgoszczy.

We wszystkich Żabkach pojawi się stoisko Żabka Cafe ze świeżo mieloną kawą i ciepłymi przekąskami, natomiast w większych sklepach pojawi się kącik gastronomiczny ze stolikiem. Wzbogacono ofertę dań na wynos i zdrowych przekąsek.

Czytaj więcej na pomorska.pl

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Adam01 12.12.2017

    Jeżeli w przeddzień wprowadzenia zakazu handlu w niedzielę zmienia się w sklepach szyld na taki na którym jest info czynne 7dni w tygodniu to albo jest się bardzo pewnym siebie albo mało rozgarniętym...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.