19.11.2021/18:14

Żabka Jush dostępna w wersji na Androida. Żabka uruchamia kolejne dark store'y i poszerza zasięg usługi o kolejne dzielnice Warszawy

W październiku br. Żabka Polska ruszyła z testami usługi Żabka Jush na urządzeniach z systemem iOS, teraz debiutuje na Androidzie. Za pośrednictwem aplikacji Jush konsumenci mogą robić ekspresowe zakupy online z dostawą do domu nawet w 15 minut. Twórcy rozwiązania z Lite e-Commerce zapowiedzieli również rozszerzenie działalności o Saską Kępę, część Mokotowa i Wilanowa. Start-up podzielił się także danymi pokazującymi, co i kiedy najchętniej zamawiają mieszkańcy stolicy.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także