25.02.2021/10:49

Żabka ma już 7 tysięcy sklepów. Za dwa lata będzie największą siecią handlową w Polsce

Sieć Żabka liczy już 7 tysięcy sklepów - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Centrala największej sieci convenience w Polsce potwierdziła nasze informacje i ujawniła, że placówka handlowa o tym numerze uruchomiona została w czwartek w miejscowości Biecz (woj. małopolskie, zaledwie 4,6 tys. mieszkańców).

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

12 komentarzy

 • Konkretnie? 25.04.2021

  Hej!

  Konkretne przykłady dlaczego ta sieć jest taka zła i konkretnie jak wykorzystuje ludzi?

  Proszę bardzo, od dawna o tym mówią ludzie i piszą, wystarczy troszeczkę poszukać w google. Konkretne problemy ukazuje Stowarzyszenie Ajentów i Franczyzobiorców. Ludzie tam mówią do kogo KONKRETNIE się zwracają i z jakimi PROBLEMAMI się mierzą. Można zarówno poczytać jak i posłuchać w audycjach radiowych.

  Pozdrawiam.

 • Ktoś 01.03.2021

  Poproszę o konkretne przykłady dlaczego ta sieć jest taka zła.
  Dla mnie takie narzekanie to typowe dla Polaków.
  Trzeba mieć świadomość,że wchodząc w ten biznes trzeba się liczyć,że jest to twarda franczyza.
  Trudno oczekiwać,że te sklepy będą własnością FR biorąc pod uwagę,że dostaje się sklep w pełni wyposażony i zatowarowany wartość rzędu 300-400 tyś a wlad FR jest na poziomie 5-7 tyś.

 • JakToJezt 27.02.2021

  Wielu rozpisuje sie ze w tej żabce tak źle a otwierają sie na potęgę. Jednocześnie nikt z narzekających nie podaje żadnych konkretów, żadnych liczb, takie narzekanie dla narzekania. Skoro żabka jest zła i wykorzystuje pozycje na rynku to może ktoś sie odważy i opisze sytuacje od a do z. Kto? jeśli nie wolne rzetelne media powinien służyć za miejsce do publikacji pełnych informacji.....

 • uczciwy 25.02.2021

  To co franczyzobiorca otrzymuje co miesiąc od żabki w większości zwłaszcza mniejszych żabek nie pozwala zaproponować pracownikowi nic innego niż umowa śmieciowa. Żabka doskonale o tym wie ale nic z tym tematem nie zamierza nic zrobić.

 • HS 25.02.2021

  A może tak o podatkach coś napiszą albo o umowach dla pracowników franczyzobiorcy, wirtualnych ucieczek od podatku, no i najlepsze, bankructwa po pozbyciu się tego bubla jakim jest sklep tej super sieci

 • Jkl 25.02.2021

  Niech dają umowy o pracę, bony świąteczne i inne wynagrodzenia dodatkowe,

 • Jura 25.02.2021

  Gdyby żabka dawała zarobić agjentom to ajenci mogliby dać zarobić pracownikom. Rozliczenia pomiędzy żabką a jej agentami są tak pokręcone i niejasne że nikt nie jest w stanie dokładnie wyliczyć co, z czego wynika. I jeszcze te ich rabaty zakupowe...Dużo można by pisać na temat współpracy z żabką i nie byłyby to pochlebne opinie. W mediach żabka przedstawia się jako prężnie rozwijająca się firma, rzeczywistość dla agenta wygląda zupełnie inaczej...

 • mix 25.02.2021

  w dużych miastach żabka stoi na żabce, ten biznes jest bez sensu tym bardziej że to nie franszyza a system ajencki.

 • Jaca 25.02.2021

  Jeżeli firma Żabka ma od rządu przyzwolenie handlu w niedzielę to może rozwijać się w nieskończoność i wykańczać pojedyńczą konkurencję przejmując mniejsze lokale po rodzinnych firmach. Smutna czeka nas przyszłość. Żabka na każdym rogu ulicy i windowane ceny w kosmos.

 • ddddd 25.02.2021

  To niech żabka da zarobić ajentom :) tak to działa - koszty działalności przerzucone na ajenta - a tam jak będzie chociaż śmieciówka - to już sukces.

 • Lubiezalki 25.02.2021

  Fajnie niech otwierają tylko niech ajenci nie wykorzystują pracowników i dadzą im zarobic

 • igi 25.02.2021

  Wielka Żabka połknie wszystko, następnie beknie, puści bąka i ...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także