21.11.2018/12:04

Żabka obok Biedronki. Dekada Olsztyn powita nowego najemcę

Jeszcze w tym roku w Centrum Handlowym Dekada Olsztyn otwarty zostanie sklep sieci Żabka. Lider segmentu sprzedaży convenience w Polsce zajmie lokal o powierzchni ponad 70 mkw. GLA.

- Nasza oferta w Dekadzie Olsztyn skierowana będzie zarówno do mieszkańców, jak i turystów oraz pasażerów pobliskich dworców. Poza bardzo praktyczną ofertą codziennych zakupów, w naszych sklepach można opłacić rachunki, wypłacić gotówkę czy doładować telefon, wypić kawę, zjeść ciepły posiłek w Żabka Café lub kupić przekąskę na śniadanie, obiad czy kolację. Wiemy, że wygoda i szybkość są coraz ważniejsze dla naszych klientów, chcemy odpowiadać na ich potrzeby, dlatego wybieramy lokalizacje jak ta w olsztyńskiej Dekadzie - mówi Agata Michalska, Manager ds. Ekspansji w Centrach Handlowych firmy Żabka Polska.

Działająca na polskim rynku sieć Żabka charakteryzuje się szerokim wyborem produktów i usług pozwalających na zaspokojenie podstawowych potrzeb i zapewnia konsumentom oszczędność czasu, który mogą wykorzystać w innych sklepach obecnych w centrum. W Dekadzie Olsztyn Żabka pojawi się obok takich marek, jak: Biedronka, Rossmann, Empik, CCC, Textil Market, Takko Fashion, Pepco czy Tania Apteka.

- Olsztyńska Dekada z racji sąsiedztwa dworca kolejowego i autobusowego przeżywa prawdziwe oblężenie klientów w godzinach rannych oraz popołudniowych. To uczniowie czy osoby przyjeżdżające do pracy w Olsztynie. Z braku czasu omijają oni naszego największego najemcę – sklep Biedronka – stąd jesteśmy przekonani, że Żabka będzie dla nich idealnym miejscem na ekspresowe zakupy, tym bardziej że będzie otwarta od godziny 6 do 23, czyli znacznie dłużej niż standardowo cały obiekt – komentuje Tomasz Boenke, dyrektor Centrum Handlowego Dekada Olsztyn.

- To nasza druga umowa z najemcą, który poprzednio zdecydował się na wynajęcie lokalu w Dekadzie Brodnica. Duża liczba odwiedzających tamtejszy sklep klientów świadczy o tym, że to partner idealnie wpisujący się w koncepcję funkcjonowania Dekady.

Dekada Olsztyn jest nowoczesnym centrum handlowym o powierzchni 3,8 tys. mkw. GLA z 13 lokalami handlowo-usługowymi, usytuowanym pomiędzy kluczowymi ulicami centrum miasta – ul. Partyzantów i Kościuszki. Obiekt powstał w 2012 roku.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.