19.12.2016/10:46

Żabka operatorem spożywczym Dekady Brodnica

Galeria handlowa Dekada Brodnica ma nowego najemcę. Została nim sieć Żabka, która wynajęła lokal o powierzchni 95 mkw. w obiekcie, którego powierzchnia komercyjna wynosi 1,6 tys. mkw.

– Żabka doskonale uzupełni ofertę obiektu w Brodnicy. To centrum handlowo-komunikacyjne, w którym powierzchnia komercyjna połączona  została z dworcem autobusowym, dlatego tak ważne jest, by był w nim operator spożywczy, z którego oferty skorzystają nie tylko mieszkańcy, ale i podróżni - komentuje Aleksander Walczak, prezes spółki Dekada.

– Decyzja o otwarciu sklepu w centrum Dekada Brodnica jest efektem wyników analiz potencjału obiektu. Bardzo dobrze oceniamy lokalizację w samym centrum Brodnicy, jak i połączenie budynku komercyjnego z dworcem autobusowym - tłumaczy Anna Jarzębowska-Kwiatek, rzecznik prasowy spółki Żabka Polska.

Żabka uzupełni ofertę brodnickiego centrum Dekada tworzoną przez drogerię Rossmann, elektromarket Neonet i salon obuwniczy CCC.

W całej Polsce działa obecnie 10 obiektów pod wspólną nazwą Dekada. Są one zlokalizowane Brodnicy, Grójcu, Krakowie,  Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie i Malborku. Kolejne Dekady powstać mają w Ciechanowie, Nysie, Łowiczu, Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć Dekada ma liczyć minimum 20 obiektów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.