18.06.2021/10:51

Żabka uruchomi w 2021 r. kilkadziesiąt autonomicznych sklepów Żappka Store. Sieć ujawnia plany

Żabka nie zamierza spoczywać na laurach po uruchomieniu w Poznaniu pierwszego bezobsługowego, czynnego 24/7 sklepu bez kas - tzw. nanosklepu - pod szyldem Żappka Store. Największa w Polsce sieć convenience w komentarzu dla portalu wiadomoscihandlowe.pl zdradza najbliższe plany rozwoju placówek w tym koncepcie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Jarek 21.06.2021

  Ktoś musi tam dostarczać i układać towar na pólkach , co więcej jeśli np. na półce jest miejsce na 8 szt produktu to znaczy , że jeśli te 8 szt zostanie sprzedane to już nie ma tego indeksu w dostępności , a w przypadku niektórych indeksów trzeba przeznaczyć miejsce na sporo więcej ( co znowu zabierze miejsce innym innym produktom i zawęży ofertę ), ułożyć towar po przeszukaniu go przez klienta , ewentualnie posprzątać po kliencie , który ,,niechcący nabrudzi " sprawdzając produkt .Dodatkowo na jakiej zasadzie , zgodnie oczywiście z przepisami będzie tam sprawdzana pełnoletność i trzeżwość klienta , który zechce kupić alkohol , jeśli takowy oczywiście będzie ?
  Taki serwis będzie niezbędny minimum 2 razy dziennie i ktoś to musi robić ( jeśli studenci wzięci na za groszowe stawki ) to poziom tego punktu położy się na pysk w ciągu kwartału .
  Tak więc maszyny wendingove to jedno , a sklep bezobsługowy to drugie , tym bardziej , że duży procent klientów tej sieci stanowią miejscowi ,,stacze podsklepowi " i ,,młodzież na dopingu "

 • Muk. 21.06.2021

  Następny krok to zaczipowanie człowieka. Wchodzisz, bierzesz co chcesz i w momencie wyjścia ściągają ci należność z konta.

 • FanMazgaja 19.06.2021

  I z czego tu się cieszyć..Praxownicy stracą pracę, nie masz grosza to nie kupisz tego co chcesz..

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także