23.05.2020/09:23

Żabka uruchomiła projekt Żabka Play dedykowany dzieciom

Spółka Żabka Polska uruchomiła serwis Żabka Play. Najnowszy projekt opracowany przez sieć handlową zobaczyć można pod adresem zabkaplay.pl, a jest on dedykowany dzieciom pracowników, współpracowników i franczyzobiorców Żabki w wieku 3-15 lat.

- Na zabkaplay.pl dzieci znajdą m.in. wiele ciekawostek o otaczającym świecie, polecenia zabaw, książek czy filmów, przedstawienia teatralne, warsztaty muzyczne, jak również podpowiedzi jak własnoręcznie zrobić najróżniejsze prace plastyczne czy przepisy na ulubione potrawy. Dzieci mogą m.in. poznać interesujące fakty z historii, zwiedzić jeden z polskich zamków online, a następnie stworzyć własną zbroję, koronę czy wartownię z tektury - podkreśla sieć.

Jak zapewnia Żabka, serwis Żabka Play będzie stale aktualizowany o nowe treści i materiały wideo. Jednym z partnerów zabkaplay.pl jest warszawski Centralny Dom Technologii, który udostępnia materiały przybliżające dzieciom zagadnienia związane z funkcjonowaniem internetu.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Były klient 25.05.2020

    Niepolecam robić tam zakupów bo panie pracujące w zabce są chamskie już nigdy więcej tam niezrobie zakupów...a ceny to też mają wygórowane

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.