05.03.2020/10:11

Żabka wprowadza bezmięsne hot dogi

Białko ziemniaczane, groch i olej rzepakowy – z takich produktów składa się hot dog wegetariański serwowany w sklepach Żabka. Nowość dołączyła do przekąsek oferowanych do tej pory.

Hot dog w sklepach Żabka sprzedawany jest średnio co dwie minuty. To jedna z najpopularniejszych przekąsek na ciepło, która dostępna była do tej pory w wersji mięsnej. Nowy hot dog na bazie składników roślinnych dedykowany jest klientom ograniczającym spożycie mięsa. 

- Rozwijamy się dla naszych klientów zauważając zmieniające się trendy w żywieniu. Coraz więcej osób z różnych względów, decyduje się na ograniczenie czy całkowitą rezygnację z mięsa w swojej diecie. Stworzyliśmy bezmięsną wersję hot doga jako alternatywę dla wszystkich, którzy chcą zjeść popularną pożywną przekąskę na ciepło bez mięsa, na bazie składników roślinnych – powiedział Jerzy Roguski, dyrektor handlowy w firmie Żabka Polska.

Bezmięsne hot dogi w Żabce

Bezmięsna wersja hot doga jest dostępna we wszystkich sklepach sieci Żabka w całej Polsce. Sieć podkreśla, że również do receptury wszystkich sosów nie użyto składników pochodzenia zwierzęcego.  

Wprowadzając nowego hot doga sieć zaplanowała również proces jego przygotowania. Parówki bez mięsa mają być oddzielone separatorem na rollerze od tradycyjnych parówek mięsnych. Dodatkowo będą oznaczone stojaczkiem „bez mięsa”, a także mają być serwowane innymi szczypcami niż tymi do mięsnych parówek. 
 

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

3 komentarze

  • Radio 09.03.2020

    Radio Lublin - cisza w eterze 5.03.2020 (wyszukać w google). Dobry wywiad na temat problemów franczyzobiorców.

  • Precz 06.03.2020

    Żaba to potwór i obraz wyzysku XXI wieku !

  • K. 05.03.2020

    Hehe, mrożone hot dogi, bułki, rozmrażane donuty, pączki, rogaliki, parówki. Sam fastfood najgorszej jakości, te "świeżutkie pieczywo" to jest wszystko rozmrażane w sklepie i wypiekane na miejscu, "samo zdrowie". Kasjerka jedną ręką wypieka pieczywo z ciasta głęboko mrożonego, drugą robi hot dogi, nogą robi kawę, drugą nogą sprzedaje towar, czym innym odbiera i wydaje paczki, opłaca rachunki, masakra jedna wielka. Jeszcze patrzy na złodzieja, użera się ciągle z jakimś wymagającym klientem oczekującym na nie wiadomo na co. Jedna wielka porażka, praca w żabce tak wygląda. Gnoją Cię wszyscy jak leci, na każdym kroku.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.