14.06.2021/19:36

Żabka współpracuje z Amazon.pl. We wszystkich sklepach sieci pojawi się nowa usługa

Żabka umożliwia swoim klientom bezpieczne zakupy na Amazon.pl. Karty przedpłacone na Amazon.pl dostępne już we wszystkich sklepach sieci.

W czasie pandemii wzrosło zainteresowanie e-zakupami. Aż 92 proc. Polaków, posiadających dostęp do internetu, robi zakupy online. Co czwarta osoba zapowiada wręcz wzrost wydatków w tym zakresie. Dlatego Żabka poszerza ofertę produktów przedpłaconych i – jako pierwsza na rynku – wprowadza do oferty kod do portalu Amazon.pl. 

Dzięki temu produktowi klienci sieci będą mogli płacić za zakupy bez konieczności posiadania konta bankowego czy karty kredytowej. Kod umożliwia bowiem zasilenie salda na polskiej wersji popularnej platformy zakupowej Amazon. 

Produkt dostępny jest we wszystkich ponad 7200 sklepach sieci Żabka. Dzięki kodom doładowania o wartości od 40 zł do 500 zł można zyskać nieograniczony dostęp do szerokiej oferty produktów dostępnych na platformieAmazon.pl z kategorii: elektronika, gry i oprogramowanie, filmy, muzyka, książki, odzież, zabawki, itp. Karta Amazon to praktyczny pomysł na prezent dla osoby bliskiej. Świetnie sprawdzi się także w czasie zakupów, które robimy dla siebie – umożliwia bowiem bezpieczne transakcje bezgotówkowe, bez konieczności posiadania konta bankowego czy karty kredytowej.

W placówkach największej w Polsce sieci convenience dostępna jest już szeroka oferta usług, z których klienci bardzo chętnie korzystają. W Żabce mogą oni m.in. kupić doładowania do gier czy pieniądze elektroniczne paysafe card, skorzystać z opcji nadania i odbioru paczek, wypłaty lub wpłaty gotówki.

W sklepach sieci klienci mają również możliwość np. opłacenia rachunków, kupienia doładowania prądu, zamówienia zakupów z dostawą do domu, a mieszkańcy Warszawy i okolic w najbliższej Żabce mogą doładować Kartę Miejską. Sklepy Żabka oferują kompleksową obsługę klientów sieci komórkowych – w każdym punkcie istnieje możliwość zakupu i rejestracji starterów GSM, w wielu przypadkach są to produkty dedykowane z najkorzystniejszą na rynku ofertą oraz zakupu doładowań GSM.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.