05.02.2018/12:04

P. Grzywaczewski, Anwim/Moya: Zakaz handlu w niedziele, to dla stacji paliw nie tylko potencjalne zyski ale także istotne ryzyka

Nowe regulacje dot. zakazu handlu w niedziele niosą branży stacji paliw zarówno szanse jak i zagrożenia, właściwie nawet z przewagą tych drugich. Oczywiście stanowią furtkę do zwiększenia obrotów na sklepie, ale tylko przy odpowiednim dopasowaniu asortymentu. Zmiany niosą jednocześnie potencjalne zagrożenie wyższych strat. - komentuje Paweł Grzywaczewski, członek zarządu spółki Anwim S.A., która zarządza obecnie w Polsce siecią ponad 160 stacji paliw.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Mikołaj 06.02.2018

    Wiem jedno - nie kupuję i nie będą kupował w LOTOSie i ORLENie. Obie spólki są opanowane przez nomenklaturę pisowską , w LOTOSie jest ona jeszcze lekko nawiedzona. Jak LOTOS bojkotuje takie polskie spółki jak AGORA czy MASPEX to moja noga nigdy w LOTOSie nie postanie. Nie bedę kupował w spólce , która bojkotuje inne polskie firmy. A w ORLENIe to widać, ze cwaniaczkowie z PISu od dawna przygotowywali się do zakazu handlu i dlatego też będę ORLEN omijał.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.