02.01.2017/16:22

Zakłady Mięsne Olewnik wstrzymały produkcję

W zawiązku z pożarem w zakładzie produkcyjnym, Zakłady Mięsne Olewnik wstrzymały procesy produkcyjne, jak również realizację zamówień i dostaw – poinformował zarząd firmy.

Zarząd zakładów mięsnych ze Świerczynka zapewnia, że sytuacja jest czasowa, oraz że podjęte zostały już prace zmierzające do usunięcia skutków pożaru. Jednocześnie wciąż trwa wyjaśnianie okoliczności wybuchu ognia.

W komunikacie ZM Olewnik, zarząd firmy zwraca się z prośbą o anulowanie wszystkich kontraktów promocyjnych oraz związanych z nimi kosztów do 15 stycznia 2017 roku. „Zarząd i pracownicy firmy deklarują wolę kontynuacji prowadzonej działalności i szybkiego powrotu do pełnej mocy produkcyjnej. W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji liczymy na lojalność i solidarność wszystkich naszych kontrahentów, w celu jak najszybszego przywrócenia pełnego funkcjonowania Zakładów Mięsnych Olewnik” – czytamy w komunikacie.

Czytaj też: Pożar w Zakładach Mięsnych Olewnik!

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Julian 03.01.2017

    Współczuję i życzę szybkiego powrotu do współpracy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.