29.09.2020/09:47

Zbigniew Walkiewicz, dyrektor generalny Bewa, gościem specjalnym Kongresu Alkohole i Napoje 2020

Wiceprezes i dyrektor generalny spółki Bewa Zbigniew Walkiewicz będzie gościem specjalnym Kongresu Alkohole i Napoje 2020.

Ekspert weźmie udział w debacie pt. „Spowolnienie gospodarcze, zmiany postaw konsumenckich, prawo, technologia. Jak przetrwać na coraz trudniejszym rynku napojowym?”, w której poruszone zostaną najważniejsze dla branży napojowej tematy prawne, konsumencie oraz technologiczne.

Walkiewicz z branżą napojową związany od kilkudziesięciu lat. Były wiceprezes zarządu  Jurajska Sp. z o.o. Wcześniej, przez ponad 20 lat rozwijał swoją karierę w strukturach Nestle. W Nestle Polska pracował jako członek zarządu – dyrektor sprzedaży, odpowiedzialny za sprzedaż wszystkich kategorii produktowych Food&Beverages. Rozwijał także biznes Nestle na Ukrainie, w Mołdawii i Bułgarii. Pracował też w centrali firmy w Szwajcarii. Wcześniej związany z Coca-Colą. Ukończył wiele programów biznesowych na uczelni IMD w Lozannie.

Pełną agendę, formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie kongresalkoholeinapoje.pl.

Link do rejestracji na wydarzenie znajdziesz tutaj:
https://kongresalkoholeinapoje.pl/rejestracja/

Nie zwlekaj! Zarejestruj się do udziału w Kongresie Alkohole i Napoje 2020.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także