30.01.2018/07:00

Zgłoszenia do konkursu Market Roku 2018 tylko do środy!

Choć za oknami chłodny listopad, redakcja Wiadomości Handlowych już myśli o tym, co będzie się działo w maju. Po raz jedenasty odbędzie się wtedy finał prestiżowego plebiscytu Market Roku, który wyłania najlepsze sklepy w Polsce. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić formularz i wysłać go do naszej redakcji. Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczęte! Nie warto czekać na ostatnią chwilę.

Market Roku to unikalny projekt na polskim rynku. Każdego roku do walki o tytuł staje kilkaset sklepów, zgłaszanych zarówno przez centrale sieci handlowych, jak i właścicieli poszczególnych placówek. Przesłane kandydatury, na podstawie danych ekonomicznych i opisu zgłaszającego, wstępnie selekcjonują i oceniają dziennikarze Wiadomości Handlowych. Później nasi niestrudzeni reporterzy odwiedzają kilkadziesiąt najlepszych sklepów z kamerą i aparatem fotograficznym. Pokłosiem każdej takiej wizyty jest artykuł na łamach Wiadomości Handlowych i w portalu wiadomoscihandlowe.pl oraz film pozwalający lepiej poznać kandydata. To znakomita promocja dla sieci handlowej i całego sklepu!

Ostatecznie do finału kwalifikuje się 15 najlepszych placówek w trzech formatach. Cała reszta należy już do blisko 40 ekspertów branży FMCG wchodzących w skład Jury. Posiedzenie Jury, głosowanie oraz uroczyste ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 10 maja 2018 roku, podczas XI Kongresu Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018, w stołecznym hotelu Hilton Double Tree Warsaw*****. Weźmie w nim udział około 800 czołowych przedstawicieli handlu spożywczego i drogeryjnego, a także producenci żywności, kosmetyków oraz dostawcy wyposażenia i usług do tych sektorów.

Aby wziąć udział w plebiscycie wystarczy wypełnić i przesłać do nas formularz zgłoszeniowy. Oprócz danych kontaktowych należy zawrzeć w nim m.in. dane ekonomiczne (wyłącznie do wiadomości Jury – zapewniamy poufność), informacje o pozycjonowaniu sklepu, obsłudze, aranżacji wnętrza i współpracy z dystrybutorami.

Formularz można wypełnić zarówno w sposób tradycyjny (zamieszczamy go w najnowszym numerze Wiadomości Handlowych) i przesłać na adres: Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o, ul. Wołoska 7, klatka D, 6. Piętro, 02-675 Warszawa lub skorzystać z wersji interaktywnej, dostępnej na stronie internetowej kongresu www.kongresrynkufmcg.pl. Wtedy wypełniony formularz należy wysłać pod adres michal.kokoszkiewicz@wiadomoscihandlowe.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2018 roku.