12.12.2016/09:19

Zmiany na rynku aptek. Leki podrożeją i spadnie ich dostępność?

Zasada apteka dla aptekarza, którą starają się wprowadzić do prawa farmaceutycznego posłowie PIS z parlamentarnego zespołu ds. regulacji rynku farmaceutycznego przyczyni się do likwidacji aptek, wzrostu cen leków i utrudni pacjentom dostęp do opieki farmaceutycznej. To tylko niektóre z obaw branży farmaceutycznej, która krytycznym okiem patrzy na forsowany właśnie poselski projekt zmian w prawie farmaceutycznym. Autorzy projektu chcą, by poprawki weszły w życie już w przyszłym roku.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Fasola 13.12.2016

    Pis traktuje Polaków jak poddanych, ogranicza coraz bardziej swobody - grozi aptekarzom, szykanuje sklepy podatkiem handlowym, rolnikom zabiera ziemie. I pis stara się uzyskać jak najwięcej dla siebie. Oligarchia pisowska kontroluje coraz większy obszar gospodarki, mediów i życia społecznego. Te działania maj nas doprowadzić do takiego modelu jaki jest w Rosji putinowskiej, na Węgrzech Orbana czy u Łukaszenko na Białorusi. Pis wyprowadza powoli Polskę ze sfery cywilizacji europejskiej.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.