20.08.2019/16:01

Sebastian Czechyra dyrektorem operacyjnym sieci Green Caffè Nero

Po ponad sześciu latach Krzysztof Kaliciński, dyrektor operacyjny sieci kawiarni Green Caffè Nero, odchodzi z firmy. Z początkiem września 2019 roku jego obowiązki przejmie dotychczasowy zastępca – Sebastian Czechyra.

Jako nowy dyrektor operacyjny Green Caffè Nero, Sebastian Czechyra podejmie wyzwania związane z szybkim rozwojem firmy, w tym będzie odpowiadać za pracę ponad 850 baristów i zadba o sprawne funkcjonowanie działu operacyjnego.Do zespołu Green Caffè Nero Sebastian Czechyra dołączył w lutym 2018 roku w roli managera operacyjnego. Zdecydowaną większość doświadczenia zawodowego zdobył w McDonald’s Polska, gdzie od strony operacyjnej przez 12 lat odpowiadał za wprowadzenie i rozwój marki McCafe w Polsce. W Green Caffè Nero będzie bezpośrednio współpracował z prezesem zarządu, Adamem Ringerem.

Sieć Green Caffè Nero ma 69 kawiarni w Polsce, każda z nich została zaprojektowana w niepowtarzalny sposób, aby odzwierciedlać charakter lokalnej społeczności oraz tradycje miejsca, w którym się znajduje. Marka w planach ma otwieranie 10 lokali rocznie.

Caffè Nero to największa niezależna Grupa kawiarni w Europie, która została założona przez Gerry’ego Forda w 1997 r. Caffè Nero posiada ponad 1000 kawiarni w 10 krajach m.in. w Wielkiej Brytanii, Szwecji czy Polsce. Od momentu założenia Grupa rozwija się dynamicznie, osiągając coraz większe przychody z roku na rok.

 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Donald 22.08.2019

    Praktyk z doświadczeniem opartym na procesach i jakości.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.