27.07.2016/20:31

Znakomite wyniki Biedronki. Sieć zwiększyła sprzedaż o 10 proc.!

Sprzedaż porównywalna w sklepach sieci Biedronka, mierzona w złotych, wzrosła w drugim kwartale 2016 r. aż o 9,9 proc. względem analogicznego okresu przed rokiem. Na znakomite wyniki Biedronki wpłynęła m.in. zmodyfikowana oferta produktów oraz powrót do agresywnej strategii promocyjnej. W skali całego pierwszego półrocza, wzrost sprzedaży LfL sieci wyniósł 8,8 proc.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Zozozozorro 28.07.2016

  ruskie zwrosty na polskim rynku. tragedia. dalej kupujcie Polacy w zagranicznych sieciach, to zobaczycie, jak to się skonczy

 • Rick 28.07.2016

  Jak żyć w kraju,gdzie głównym tematem handlowym jest, ile ci kolonizatorzy z Portugalii zrobili dobrego w Polsce.Żądam zaprzestania promocji/za nasze pieniądze/ tego szkodnika polskiego handlu!!

 • expert 28.07.2016

  a może polskie sieci - po prostu - nie potrafią zrobić dobrego biznesu na handlu?

 • Patriotra gospodarczy 28.07.2016

  Pokażcie mi polską sieć, która ma takie wzrosty. Dziękuję za uwagę.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.