21.05.2017/19:50

Związkowcy: Biedronce brakuje rąk do pracy więc przesuwa letnie urlopy. JMP: Te informacje są nieprawdziwe!

Pracownicy sklepów Biedronka zostali poinformowani o przesunięciu dwutygodniowych urlopów zaplanowanych na okres letni na późniejsze miesiące, najwcześniej na jesień - powiedział "Gazecie Pomorskiej" szef NSZZ Solidarność w Biedronce, Piotr Adamczak. Przedstawiciele Jeronimo Martins Polska zaprzeczają słowom szefa Solidarności w Biedronce.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • filip 22.05.2017

    kolejny argument aby omijać tę patologię szerokim łukiem. Jak widać "medialny syf" jaki towarzyszył tej sieci kilka lat temu nic ich nie nauczył i nadal traktują najważniejszy element sklepu czyli pracowników jak bydło... :( Tylko tych biednych kasjerek mi szkoda.

  • robkio 22.05.2017

    Jaki z tego wniosek: nie ma sensu podnosić płac, zatrudniać nowych pracowników, bo można wszystkie obowiązki rozdysponować na pozostałych - i robota będzie wykonana. A że pracownik przemęczony, bez urlopu (nawet jak będzie trzeba zapłacić za wykupione wakacje to i tak wyjdzie na plus) to kogo obchodzi? napewno nie portugalczyków!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.