REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)
Walmart Grocery Pickup

Walmart Grocery Pickup (fot. mat. prasowe)

Amazon, Walmart, Target – wielcy detaliści inwestują setki milionów dolarów w rozwój usług dostaw zakupów spożywczych do domów klientów. Walmart wprowadził właśnie abonament w wysokości 98 dolarów rocznie, w ramach którego można bez ograniczeń kupować żywność online z dostawą do domu.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

Walmart zakończył testy programu Delivery Unlimited i planuje rozszerzenie go na cały kraj jesienią tego roku. W czwartek sieć ogłosiła w komunikacie prasowym, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy usługa będzie realizowana w 1,4 tys. marketów. Do końca program obejmie 1,6 tys. placówek i będzie dostępny na ponad połowie terytorium Stanów Zjednoczonych. Koszt rocznego abonamentu to 98 dolarów, czyli 12,95 USD miesięcznie.

Walmart oferuje już usługę click&collect, w ramach której można zamowić żywność online i odebrać ją bez dodatkowych opłat w wybranym markecie sieci.

Inna wielka sieć stacjonarna, Target, oferuje usługę Shipt, w ramach której zakupy online dostarczane są w dniu zamówienia. Kosztuje ona 99 dolarów rocznie. Jednorazowa przesyłka kosztuje poza abonamentem 9,99 USD.

Konsumenci amerykańscy mają także do dyspozycji ofertę firmy Instacart, która w ramach rocznego abonamentu w wysokości 99 dolarów obsługuje dostawy zamówień online z różnych sklepów znajdujących się w danym regionie.

Standard w zakresie dostaw żywności kupionej online wyznaczył w Stanach Amazon, wprowadzając w 2014 r. usługę PrimeNow. To część szerszego programu Prime, który kosztuje 119 dolarów rocznie lub 12,99 USD miesięcznie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony