REKLAMANaturio - baner główny - lipiec 2019
Biedronka 2.0 w DH Smyk w Warszawie

Biedronka 2.0 w DH Smyk w Warszawie (fot. mat. prasowe JM Polska)

- W styczniu 2019 r. zdecydowaliśmy o wypłaceniu dodatkowej nagrody dla kierownictwa sklepów oraz regionów. W sumie nagrodę wypłacono łącznie ok. 15 tys. osób - informuje portal wiadomoscihandlowe.pl Tomasz Dejtrowski, dyrektor ds. wynagrodzeń i świadczeń w Jeronimo Martins Polska.

REKLAMAKAiN - Belka w artykułach (lipiec PROMO)

Przypomnijmy, jak informowaliśmy jako pierwsi 31 stycznia, władze sieci Biedronka podjęły decyzję o wypłacie premii dla kierowników sklepów i ich zastępców.

- Biedronka podejmuje wiele działań, aby być pracodawcą pierwszego wyboru w handlu. W styczniu 2019 r. zdecydowaliśmy o wypłaceniu dodatkowej nagrody dla kierownictwa sklepów oraz regionów, czym chcieliśmy docenić ich zaangażowanie i wkład w prowadzenie sklepów oraz osiąganie dobrych wyników przez Biedronkę w 2018 roku. Wartość nagrody zależy od wyników sprzedaży sklepów w trakcie całego 2018 roku. W sumie nagrodę wypłacono łącznie ok. 15 tys. osób - deklaruje dyrektor ds. wynagrodzeń i świadczeń.

Premia, jak wynika z nieoficjalnych informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl, zależy od wyników konkretnego sklepu. Jak tłumaczy nasz informator, pieniądze przyznawane są za osiągnięcie wyników sklepu za konkretny miesiąc. Jeśli w danej lokalizacji udało się wypełnić cele za każdy miesiąc w 2018 roku, wtedy premia ma maksymalną wysokość. Każdy kierownik może sprawdzić swoją nagrodę w wewnętrznym systemie informacyjnym Jeronimo Martins, ale jak wynika z nieoficjalnych informacji wahają się od 30 do 100 złotych za miesiąc - czyli od 200 do 1200 złotych w skali roku.

Tomasz Dejtrowski potwierdził, że nagroda jest inicjatywą jednorazową i nie ma związku z nagrodą roczną, zwyczajowo przyznawaną w kwietniu. - Decyzje w kwestii ww. nagrody będą podejmowane w późniejszym terminie - zaznacza.

Dyrektor w Jeronimo Martins Polska zwrócił także uwagę na inne inicjatywy, które Jeronimo Martins podjęło w tym roku by zwiększyć wynagrodzenia pracownikom. - Od stycznia br. zmieniliśmy też system premii uznaniowej dla sprzedawców-kasjerów, dzięki czemu większa ich liczba będzie je otrzymywać. Uelastyczniliśmy też zasady otrzymywania nagrody za brak nieplanowanych nieobecności tak, by nawet w przypadku jednego lub dwóch dni nieplanowanej, ale usprawiedliwionej absencji w danym miesiącu pracownik mógł otrzymać odpowiednio 75 proc. i 50 proc. tego dodatku - komentuje.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 17

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 4
  OBOJĘTNY
 • 6
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (10)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ktos 10 5 miesięcy temuocena: 0% 

  a ja sie pytam co to za premia? doladowanie karty przedplaconej ? zeby kasa w firmie zostala! cwaniaki

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pracownik 9 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Wielka mi premia 400 zł na cały rok

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~śmiać się czy płakać?-zwolnic... 8 5 miesięcy temuocena: 100% 

  do medii to oni wiedzą co podać,że dali

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Żal 7 5 miesięcy temuocena: 50% 

  Żenada , poniżenie dla kadry kierowniczej , kasjer co miesiąc dostaje 450 zł za to że jest a kierownicy za miliony zysków marne grosze , szkoda tylko że jeśli związki nie wymyślą jak dojść do nas w sprawie referendum to wszystko na marne, bo firma robi wszystko żeby do referendum nie doszło, Żal , ale w sumie to nasza wina , bo gdybyśmy jak kasjerzy chorowali na ZL a nie na UW to by dotarło ...

  oceń komentarz
 • ~majamaja 6 5 miesięcy temu

  dostałam 1100 zł brutto. Na konto 753 zł

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Śmiechnasali 5 5 miesięcy temuocena: 86% 

  To się nazywa poszanowanie ludzi w biedronce ???żarty sobie z nas robią przyznając "nagrode"ktora wynosi tyle co premia która w ciągu roku widac było dwa razy ....mam nadzieję że referendum przyniesie konkretne zmiany bo za niedługo rejonowi będą siedzieć na kasie A swiezak przyjmować dostawę...WSTYD !!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wkurzona 4 5 miesięcy temuocena: 71% 

  Wielka premia uznaniowa dla kierownika sklepu to 400 zł netto... Wstyd, tak firma docenia...

  oceń komentarz
 • ~Wima 3 5 miesięcy temuocena: 86% 

  Nagroda za robienie z ludzi błaznów

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dexter 2 5 miesięcy temuocena: 83% 

  Rozpętała się burza w szklance wody i po co..... Taką samą nagrodę maja kasjerzy co miesiąc do wypłaty..... Ale zaszaleli... To wszystko pod media że JMP jest super

  oceń komentarz
 • ~Looes 1 5 miesięcy temuocena: 62% 

  Premie za 2018 rok, wstyd brak słów, wielkie pośmiewisko zrobili sobie wśród ludzi naszego regionu !!!

  oceń komentarz
do góry strony