REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)
Krzysztof Tokarz prezes GK Specjał

Krzysztof Tokarz prezes GK Specjał (GK Specjał)

Grupa Kapitałowa Specjał po przejęciu spółki dystrybucyjnej Arjago z Kalisza, stała się franczyzodawcą sieci Sami Swoi liczącą ponad 100 sklepów. Jak zapowiada Krzysztof Tokarz, prezes Specjału zasygnalizował, że sieć stu kilkudziesięciu placówek wejdzie w skład spółki Livio.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Krzysztof Tokarz wskazał, że sklepy sieci Sami Swoi zmienią szyld na Livio. Jednak jak podkreślił, grupa nie będzie narzucać właścicielom sklepów tej koncepcji. – Decyzja o przystąpieniu do sieci Livio należy do detalistów. Wydaje się jednak, że większość z nich zdecyduje się na przystąpienie do nowej sieci. Tak wynika z z informacji, które do mni docierają  - mówi szef GK Specjał.

Wraz z przejęciem spółki Arjago, rzeszowski dystrybutor został się także właścicielem centrum dystrybucyjnego. W nowym oddziale wdrożone zostały procedury i zasady pracy zgodne ze standardami GK Specjał. Jak podkreślił Krzysztof Tokarz większość pracowników przyjęła propozycje nowego właściciela dotyczące zatrudnienia i warunków finansowych, a także nasze wyższe wymagania dotyczące standardów pracy. - Współpracujemy także z dotychczasowym zarządem i kadrą menadżerską Arjago. Warto wykorzystać ich wiedzę i doświadczenie  z lokalnego rynku, który znają najlepiej – tłumaczy prezes GK Specjał.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony