REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

Producent przetworów rybnych, firma Graal, poszerza swoją działalność o segment HoReCa. W odpowiedzi na potrzeby tego sektora wprowadza specjalnie dostosowaną ofertę jakościowych produktów. 

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.
Bogusław Kowalski, prezes spółki Graal

Bogusław Kowalski, prezes spółki Graal (materiały prasowe)

W związku z rozwojem firmy i w odpowiedzi na zapotrzebowanie branży gastronomicznej i hotelowej, firma Graal wprowadza specjalną linię HoReCa. To produkty stworzone specjalnie na potrzeby restauracji, cateringów, hoteli czy kawiarni. Oferta marki jest indywidualnie dostosowana do oczekiwań przedstawicieli poszczególnych kategorii.

- Jako lider przemysłu rybnego wyznaczamy nowe ścieżki i kreujemy wyjątkową jakość. Rynek skłania nas do podejmowania nowych wyzwań i motywuje do działania, a sektor gastronomiczny charakteryzuje się wysokim potencjałem, który postanowiliśmy wykorzystać. W naszej nowej ofercie stawiamy na sprawdzone produkty i najlepszych specjalistów, aby współpraca z m.in. z restauratorami przebiega jeszcze sprawniej – podkreśla Leszek Chamerski, dyrektor handlowy działu HoReCa i B2B, który w Grupie Graal będzie odpowiadał za rozwój i zarządzanie tym sektorem.

Graal będzie również prowadzić działania usprawniające współpracę z branżą HoReCa, dostosowując dystrybucję do potrzeb obsługi klientów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony