REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)

(Lidl Polska)

Lidl Polska, podobnie jak władze sieci Biedronka, analizuje nowe modele organizacji pracy w sklepach. Niemiecki operator zasygnalizował, że pracownicy z poniedziałkowej zmiany będą rozpoczynać ją nie wcześniej niż o  godz. 5. Obie firmy zmiany uzasadniają wchodzącą w życie na początku marca ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

- W związku ze zmianami legislacyjnymi aktualnie testujemy model organizacji pracy, który pozwala pracownikom sklepów na rozpoczynanie poniedziałkowej zmiany nie wcześniej niż o  godz. 5.00 – wierzymy, że komfort pracy ma kluczowe znaczenie dla zadowolenia naszych zespołów – wyjaśnia Anna Durzyńska, dyrektor personalny Lidl Polska, w komunikacie przesłanym redakcji portalu wiadomoscihandlowe.pl.

Jak podkreślają przedstawiciele sieci Lidl „każdy odpowiedzialny pracodawca funkcjonuje w oparciu o zestaw wartości. Dynamizm jest dla firmy bardzo istotny: elastyczność w działaniu pozwala na szybkie wdrażanie najlepszych rozwiązań. Lidl stawia również na skuteczność: współpraca, wzajemne wsparcie i szybkość podejmowania decyzji wpływa na konsekwentne realizowanie zamierzonych celów.”

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie w wielu krajach Europy działa ok. 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 630.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:

Biedronka zmienia regulamin i dostosowuje go do przepisów ustawy ograniczającej handel w niedzielę

Pracownicy Biedronki w poniedziałek po wolnych niedzielach zaczną pracę o godz. 0.15

 

 

 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 12

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 4
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony